Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


OCENĚNÍ HOSP. KOMORY PRO NAŠE ABSOLVENTY
Dne 19. října 2019 odměnila Hospodářská komora ČR 250 nejlepších absolventů středních škol. Mezi odměněnými byli i vítězové soutěže o nejlepší samostatnou odbornou práci, která je nedílnou součástí závěrečné zkoušky u patnáctí oborů středního vzdělání.
Vynikajícího úspěchu v soutěži samostatných odborných prací oboru Operátor skladování dosáhli žáci Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov. Lenka Houdková obsadila v soutěži 1. místoMartina Mitturová 3. místo. Žáci převzali ocenění z rukou premiéra ČR Andreje Babiše a prezidenta HK ČR Vladimíra Dlouhého. Ocenění je dokladem, že jsou žáci velmi dobře odborně připraveni pro výkon budoucího povolání a také potvrzuje, že příprava žáků školy je na velmi dobré úrovni.
 
Oceněná žákyně ve společnosti předsedy vlády ČR a předsedy HK ČR
 

< Zpět

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.