Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


  • Teoretická výuka všech oborů vzdělání s výjimkou Praktické školy dvouleté probíhá distančně.
  • Praktická výuka ve všech oborech vzdělání probíhá prezenčně podle platných ŠVP, tematických plánů a platného rozvrhu hodin.
  • Praktická škola dvouletá se učí prezenčně jak na teoretickém, tak na praktickém vyučování.
  • V průběhu distanční výuky žák nemá nárok na školní oběd.
  • Domov mládeže a internát je žákům přístupný v době prezenčního vzdělávání – tedy pokud jsou žáci na odborném výcviku.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE PRO STŘEDISKO JIRKOV

Žáci i zákonní zástupci jsou průběžně informování o všech důležitých skutečnostech prostřednictvím elektronické verze systému Bakaláři („E-žákovská knížka“) i dalšími komunikačními prostředky - e-mail, telefon. Žáci jsou povinni tyto informační kanály průběžně sledovat.

 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.