Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Teoretická i praktická výuka všech oborů vzdělání s výjimkou Praktické školy dvouleté probíhá distančně.
Žáci Praktické školy dvouleté se vzdělávají prezenčně podle platných rozvrhů hodin, výuka každý den končí v 12:00 hod.
Dále je podle uvedeného usnesení vlády ve dnech 26. a 27. 10. 2020 (pondělí, úterý) zakázána osobní přítomnost žáků středních škol na vzdělávání. Na tyto dny jsou podle opatření MŠMT č. j. MSMT-39185/2020-1 stanoveny dny volna. V těchto dnech nebude probíhat žádné vzdělávání – ani teoretické, ani praktické, ani prezenční, ani distanční.
Ve středu 28. 10. 2020 je státní svátek.
Ve čtvrtek 29. 10. 2020 a v pátek 30. 10. 2020 jsou podzimní prázdniny.
Žáci i zákonní zástupci jsou průběžně informováni o všech důležitých skutečnostech prostřednictvím elektronické verze systému Bakaláři („E-žákovská knížka“) i dalšími komunikačními prostředky - e-mail, telefon. Žáci jsou povinni tyto informační kanály průběžně sledovat.
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.