Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


A právě na tento trend se připravuje Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov, která vyučuje obory vzdělání Autotronik a Mechanik opravář motorových vozidel. Absolventi těchto oborů budou stále více přicházet do kontaktu s elektromobily a na toto je musí škola připravit. Ve spolupráci se Škoda Auto a. s. se připravuje výuka budoucích opravářů. Firma dodala škole širokou škálu odborných materiálů, zabezpečila školení učitelů a v neposlední řadě škola obdržela pro výukové potřeby automobil CitigoE iV.
Už v tomto školním roce, bude do výuky začleněna i technologie elektromobility a žáci tak získají nejen teoretické, ale i praktické znalosti při jejich servisu.
 
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.