Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov se 8. února 2022 konalo regionální kolo této soutěže, do kterého postoupilo šest žáků ze tří středních škol Ústeckého kraje. Žáci soutěžili ve dvou disciplínách – vypracování programu pro výrobu strojírenské součásti na CNC obráběcím stroji a dále měření strojírenských součástí a porovnávání s výkresovou dokumentací.
Vítězem regionálního kola se stal žák Tomáš Vrána ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov. Jako druhý se umístil žák téže školy Jaroslav Moravec. Do finále celostátního kola, které proběhne 21. – 23. března 2022 na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov, postupuje vítěz a v pořadí třetí žák Dominik Vostrovský ze Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické Ústí nad Labem.
Postupujícím žákům držíme palce, protože budou reprezentovat nejen svou školu, ale i Ústecký kraj.
 
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.