Spolupráce školy

V rámci odborné přípravy žáků škola spolupracuje s regionálními společnostmi a institucemi, pracoviště těchto subjektů jsou součástí odborného výcviku a odborné praxe.

Děkujeme za spolupráci.
 
   
 

Nabídka prací a služeb

Na základě doplňkové činnosti školy, kde organizace využívá odbornosti svých zaměstnanců, škola nabízí práce a služby pro společnosti, instituce i veřejnost.


Soutěžící prokazovali své teoretické i praktické znalosti z konstrukce automobilů, rozpoznávali různé součástky, prováděli opravy a diagnostiku osobních automobilů a také absolvovali test ze znalostí konstrukce a provozu automobilů. Soutěž byla náročná, ale soutěžící prokázali i navzdory tomu, že jejich výuka byla od prvního ročníku narušena covidovými opatřeními, velmi dobré znalosti a dovednosti.
A o co se soutěžilo? O postup do celostátního kola této soutěže, které se uskuteční 19. – 21. dubna 2022 v Service Training Center ŠKODA AUTO a. s., Kosmonosy.
A kdo postoupil? Pavel Stanislav, soutěžící ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Roudnice nad Labem a Jan Mudra ze Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické Ústí nad Labem.
 
 
 < Zpět
 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.


Škola používá pro elektronickou komunikaci mezi žáky, zákonnými zástupci a učiteli informační systém Bakaláři. Zde naleznete aplikaci pro mobilní telefony a tablety s OS Android.


Aplikace
ke stažení ZDE
.