CELOSTÁTNÍ ODBORNÁ SOUTĚŽ KOVO JUNIOR – MECHANIK SEŘIZOVAČ 2013
 
Logo soutěže České ručičky
 
 
 
 
 
Logo Cechu Kovo
Dne 5. února 2013 proběhlo na naší škole Regionální kolo celostátní odborné soutěže Kovo Junior v oboru Mechanik seřizovač. Soutěže se zúčastnilo šest žáků ze tří škol Ústeckého kraje. Soutěž se skládala ze dvou praktických úkolů. Praktický úkol číslo jedna byl zaměřen na programování CNC obráběcích strojů, a to ve dvou různých řídících systémech HeidenhainSinumerik. Druhý praktický úkol byl zaměřen na měření, výpočet řezné rychlosti a test.
Na 1. místě se umístil žák naší školy Antonín Zajíček s celkovým ziskem 451 bodů, který programoval v systému Heidenhain. Na druhém místě se ziskem bodů 360 se umístil náš druhý zástupce v soutěži Jan Kluc. Programoval v systému Sinumerik. Třetí místo obsadil se ziskem bodů 340 Filip Švec ze Střední školy technické Most. Programoval v Sinumeriku.
Podle schválených pravidel postupuje do finálového kola v Brně Antonín Zajíček a Filip Švec.    

Škola

Soutěžící

Start. číslo

S

Praktický úkol č.1

Praktický úkol č.2

C e l k e m

H

Body

pořadí

Vyšší odborná škola a střední škola,  VARNSDORF

JIŘÍ BAKAJSA

1

S

75

37

112

6

LUKÁŠ NEPOVÍM

3

S

220

71

291

4

Střední škola technická,    MOST

FILIP     ŠVEC

4

S

340

39

379

3

JAN    KRAUS

2

S

135

31

166

5

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, CHOMUTOV

JAN     KLUC

5

S

360

75

435

2

ZAJÍČEK ANTONÍN

6

H

350

101

451

1

  

< Zpět

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.