BUDOUCÍ KADEŘNÍCI ZMĚŘILI SVÉ DOVEDNOSTI
Že dobrý kadeřník musí prokázat nejen svou šikovnost, znalosti ale také fantazii a estetické cítění, o tom se přesvědčili budoucí kadeřníci na celostátní odborné soutěži, která se konala 20. února 2020 na Střední odborné škole a SOU v Neratovicích pod názvem „Hair show Neratovice 2020“, a které se zúčastnili i žáci ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov.
Téma letošního ročníku soutěže znělo Módní účes „á la 30. léta“ a naší školu reprezentovaly žákyně 3. ročníku oboru vzdělání Kadeřník. A jak celá soutěž dopadla? Vítězkou celé soutěže se stala Kateřina Mahnerová ze Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov, která svým účesem zvítězila u všech hodnotitelů a nejvíce zaujala odbornou, laickou i žákovskou porotu. Modelkou byla její spolužačka Anna Sazamová.
Poděkování za vzornou reprezentaci školy patří nejen těmto žákyním, ale i učitelkám odborného výcviku, které soutěžící výborně připravily.
 
 

< Zpět

 

Škola a sociální síť

Škola má na sociální síti Facebook vytvořen profil, kde naleznete zajímavé odkazy, informace a fotogalerie z aktivit školy.